DİLARA KOÇAK Kimdir? Diyetisyen Dilara Koçak Biyografisi

DİLARA KOÇAK Kimdir? Diyetisyen Dilara Koçak Biyografisi… Diet uzmanı Dilara Koçak hakkında bilgiler… UZMAN DİYETİSYEN DİLARA KOÇAK’IN diyet ve zayıflama konusunda TAVSİYELERİ… Selülit için diyet, vicdan çorbası tarifiToksin atıcı Pretoks Kürü, Dilara koçak 3 günlük detoks kürü…

Dilara Koçak Kimdir? Uzman Diyetisyen Dilara Koçak Biyografisi

Dilara Koçak , 1994 yılında  Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Diyetisyen olarak mezun olmuştur. Dilara Koçak aynı üniversitede Menü yönetim ve denetimi konusunda master eğitimini de tamamlayarak 1996 yılında Uzman Diyetisyen ünvanını almıştır.


Dilara Koçak mezuniyet sonrası çeşitli hastanelerinde çalıştıktan sonra 1999 -2004 döneminde Vehbi Koç Vakfı Amerikan ve İtalyan Hastaneleri Beslenme ve Diyetetik Bölümü Şefliği görevini yürütmüştür. 2003 Ekim-2004 Şubat tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletlerinde konusu ile ilgili gözlemler yaparak bu yöndeki tecrübelerini güçlendiren Dilara Koçak kurmuş olduğu Mezura Sağlıklı Beslenme Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde bireysel muayenelerine devam ederken , uzman ekibi ile de çeşitli şirket ve kurumlara sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir..

UZMAN DİYETİSYEN DİLARA KOÇAK’IN diyet ve zayıflama konusunda TAVSİYELERİ

Yorum yapmak ister misiniz?!

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici Tarifleri

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici TarifleriÇatlaklar için nemlendirici tarifi arayanlar için Suna Dumankaya bitkisel nemlendirici tarifleri veriyor. Çatlaklar için doğal ... ( 960 )

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde Faydaları

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde FaydalarıSizlere bu yazımızda gliserin hakkında bilgiler vereceğimizi ve gliserinin faydalarını öğrenmenizi mümkün kılacağımızı belirtmek isteriz. ... ( 1.321 )

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 3.547 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı