DİLARA KOÇAK Kimdir? Diyetisyen Dilara Koçak Biyografisi

DİLARA KOÇAK Kimdir? Diyetisyen Dilara Koçak Biyografisi… Diet uzmanı Dilara Koçak hakkında bilgiler… UZMAN DİYETİSYEN DİLARA KOÇAK’IN diyet ve zayıflama konusunda TAVSİYELERİ… Selülit için diyet, vicdan çorbası tarifiToksin atıcı Pretoks Kürü, Dilara koçak 3 günlük detoks kürü…

Dilara Koçak Kimdir? Uzman Diyetisyen Dilara Koçak Biyografisi

Dilara Koçak , 1994 yılında  Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden Diyetisyen olarak mezun olmuştur. Dilara Koçak aynı üniversitede Menü yönetim ve denetimi konusunda master eğitimini de tamamlayarak 1996 yılında Uzman Diyetisyen ünvanını almıştır.


Dilara Koçak mezuniyet sonrası çeşitli hastanelerinde çalıştıktan sonra 1999 -2004 döneminde Vehbi Koç Vakfı Amerikan ve İtalyan Hastaneleri Beslenme ve Diyetetik Bölümü Şefliği görevini yürütmüştür. 2003 Ekim-2004 Şubat tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletlerinde konusu ile ilgili gözlemler yaparak bu yöndeki tecrübelerini güçlendiren Dilara Koçak kurmuş olduğu Mezura Sağlıklı Beslenme Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde bireysel muayenelerine devam ederken , uzman ekibi ile de çeşitli şirket ve kurumlara sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir..

UZMAN DİYETİSYEN DİLARA KOÇAK’IN diyet ve zayıflama konusunda TAVSİYELERİ

Yorum yapmak ister misiniz?!

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 2.453 )

Tırnak Kırılması Neden Olur? Tırnak Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?

Tırnak Kırılması Neden Olur? Tırnak Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?Bu yazımızda sizlere tırnak kırılması hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Tırnak kırılması, pek çok kişinin başına ... ( 3.019 )

Baş Ağrısı İçin Doğal Çözüm: Nane Yağı ve Nane Yağının Faydaları

Baş Ağrısı İçin Doğal Çözüm: Nane Yağı ve Nane Yağının FaydalarıMigren hastalığı olmak üzere diğer başağrısı türlerinin nane yağının başta, boyun, ense ve kas ... ( 2.741 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı