Hamile Kalmak için Şifalı Bitkiler ile Yapılan Destekleyici Kür (AHMET Maranki Tavsiyeli)

Hamile Kalmak için Şifalı Bitkiler ile Yapılan Destekleyici Kür (AHMET Maranki Tavsiyeli) … Gebe kalmak için bitkisel tedavi yöntemleri. Ahmet Maranki Beden temizliği Programı ve hamile kalmayı kolaylaştırıcı bitkisel destekleyici kür nedir? Şifalı bitkilerle Nasıl hamile kalabilirim? Gebe kalmak için kullanılan şifalı bitkiler nelerdir? Hamilelik için evde yapılabilecek kolay ev ilaçları nelerdir?


Esra Ceyhan‘ın programında Ahmet Maranki gebe kalmak için bitkisel ve doğal bir tedavi yöntemi açıkladı. Hamile kalmak isteyen ama kalamayan bayanların ilk etapta metobolizmalarını düzenlemeleri gerektiğini anlatan Prof.Dr.Ahmet Maranki gebe kalmak isteyen bayanların beden temizliği programını uygulamalarını gerektiğini açıkladı.
Ahmet Maranki Beden temizliği Programı için;
7 gün uygulanacak bu programda kırmızı pancar, elma, havuç ve lahana sularını sıkıp her sabah içerisine bir kaşık zeytinyağ katarak içilmesi gerekiyor.. Bu kür aynı zamanda kalınbağırsağı temizlemekte de faydalıdır.
Son gün yani (7.ci gün) Gökte dolunay varken limon ve zeytinyağı içimi var. Son olarak bu zeytinyağını içtiğinizde parmak parmak intihaplarınızın aktığını göreceksiniz.


Hamile kalmak için destekleyici kür şöyle yapılıyor:

Hanımlar için civanperçemi,çobançantası ve aslanpençesi karışımından elde edilen demlenmiş tertiplerini içmeleri gerekmektedir.
Yapılışı:Yarım litre suyun içerisine 5 gr civanperçemi,5 gr çobançantası,5 gr aslanpençesini atın ve bir kaç taşımlık demlemeyle 20dk tutun ve süzün. Hergün bu karışımdan 1-2 bardak için.

Ahmet Marankinin tüm sağlıkla ilgili yazıları ve tavsiyeleri için tıklayın

2 yorum yapılmış »

  • AH BE AH demiş ki:

    Olmuyor bir türlü kardeşim ne kürü

  • admin (author) demiş ki:

    Kolay hamile kalmak için İbrahim Saraçoğlu kuru incir kürünü de tavsiye ederiz: İbrahim Saraçoğlu Kuru incir kürü
    Bu kür yumurta sayısını arttırıcı bir kür olarak söyleniyor.

Yorum yapmak ister misiniz?!

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici Tarifleri

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici TarifleriÇatlaklar için nemlendirici tarifi arayanlar için Suna Dumankaya bitkisel nemlendirici tarifleri veriyor. Çatlaklar için doğal ... ( 960 )

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde Faydaları

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde FaydalarıSizlere bu yazımızda gliserin hakkında bilgiler vereceğimizi ve gliserinin faydalarını öğrenmenizi mümkün kılacağımızı belirtmek isteriz. ... ( 1.318 )

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 3.547 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı