İBRAHİM SARAÇOĞLU Kuru İncir Kürü Kolay Hamile Kalma Kürü

Hamile kalmayı kolaylaştıran bir kür mü arıyordunuz? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun bitkisel çözüm olarak önerdiği Kuru İncir Kürünün nasıl yapıldığını ve Kolay Hamile Kalma Kürü tarifi ile kolay hamile kalma yöntemlerini arayan bayanlar için bitkisel çözümü söylüyoruz.
Kuru İncir Kürü Nasıl Yapılır?


Kaynamakta olan Yarım litre klorsuz suyun içine onbeş-onaltı tane kuru incir konur ve ağzı kapatarak yirmi dakika kaynatılır. Yirmi dakika kaynadıktan sonra hafif soğumasını ılımasını bekleriz. Ilıdıktan sonra süzüp Üçe veya ikiye böldükten sonra her yemek öğününden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,
2×21U+7A
U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir. Şeklindedir. Bu formülün amacı iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün bittiğinde yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Bir yorum yapılmış »

  • zuhal demiş ki:

    bu kuru uygularsam hamile kalabilirmiyim

Yorum yapmak ister misiniz?!

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici Tarifleri

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici TarifleriÇatlaklar için nemlendirici tarifi arayanlar için Suna Dumankaya bitkisel nemlendirici tarifleri veriyor. Çatlaklar için doğal ... ( 960 )

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde Faydaları

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde FaydalarıSizlere bu yazımızda gliserin hakkında bilgiler vereceğimizi ve gliserinin faydalarını öğrenmenizi mümkün kılacağımızı belirtmek isteriz. ... ( 1.318 )

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 3.547 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı