İBRAHİM SARAÇOĞLU Kuru İncir Kürü Kolay Hamile Kalma Kürü

Hamile kalmayı kolaylaştıran bir kür mü arıyordunuz? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun bitkisel çözüm olarak önerdiği Kuru İncir Kürünün nasıl yapıldığını ve Kolay Hamile Kalma Kürü tarifi ile kolay hamile kalma yöntemlerini arayan bayanlar için bitkisel çözümü söylüyoruz.
Kuru İncir Kürü Nasıl Yapılır?


Kaynamakta olan Yarım litre klorsuz suyun içine onbeş-onaltı tane kuru incir konur ve ağzı kapatarak yirmi dakika kaynatılır. Yirmi dakika kaynadıktan sonra hafif soğumasını ılımasını bekleriz. Ilıdıktan sonra süzüp Üçe veya ikiye böldükten sonra her yemek öğününden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,
2×21U+7A
U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir. Şeklindedir. Bu formülün amacı iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün bittiğinde yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Yorum yapmak ister misiniz?!

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 2.473 )

Tırnak Kırılması Neden Olur? Tırnak Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?

Tırnak Kırılması Neden Olur? Tırnak Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?Bu yazımızda sizlere tırnak kırılması hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Tırnak kırılması, pek çok kişinin başına ... ( 3.036 )

Baş Ağrısı İçin Doğal Çözüm: Nane Yağı ve Nane Yağının Faydaları

Baş Ağrısı İçin Doğal Çözüm: Nane Yağı ve Nane Yağının FaydalarıMigren hastalığı olmak üzere diğer başağrısı türlerinin nane yağının başta, boyun, ense ve kas ... ( 2.769 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı