Kil Tozu Cilt Maskesi Nedir? Kil tozu cilt maskesi nasıl yapılır?

Kil Tozu Cilt Maskesi Nedir? Kil tozu cilt maskesi nasıl yapılır? Doğacı kil tozu cilt maskesi neye yarar? Kil tozu cilt maskesinin hazırlanması nasıldır? Beyaz kil maskesi ile cilt bakımı…


Kil Tozu Cilt Maskesi Nedir? Etkili doğal içeriğiyle vücut, yüz ve saçlarınıza güzellik veren kil; teninizdeki ışıltıyı yeniden uyandırarak gözeneklerde biriken yağı, tozu ve siyah lekeleri temizler, Her cildin derinlemesine nemlendiren ve tüm yağ kalıntılarını alacak bir maskeye ihtiyacı vardır. Bu maskeyi özel ortamlarda hazırlanmış Doğacı Beyaz Kil’iyle yapabilirsiniz.
Kil Tozu Cilt Maskesi Kullanımı nasıldır? Kil Tozu Cilt Maskesi nasıl hazırlanır, nasıl uygulanır? Kil maskesi nasıl yapılır?
Maskeyi hazırlamak için, 3 yemek kaşığı Doğacı Kil’e 3 damla Doğacı kayısı yağı, 3 damla zeytinyağı ve ılık su ilave ederek macun haline getiriniz. Göz kenarlarına ve dudaklara gelmeyecek şekilde tüm cilde yedirilir. Cildin gerginleşme durumuna göre ortalama olarak 10 dakika bekletilir ve cilt ılık suyla yıkanır.

Yorum yapmak ister misiniz?!

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 2.455 )

Tırnak Kırılması Neden Olur? Tırnak Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?

Tırnak Kırılması Neden Olur? Tırnak Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?Bu yazımızda sizlere tırnak kırılması hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Tırnak kırılması, pek çok kişinin başına ... ( 3.021 )

Baş Ağrısı İçin Doğal Çözüm: Nane Yağı ve Nane Yağının Faydaları

Baş Ağrısı İçin Doğal Çözüm: Nane Yağı ve Nane Yağının FaydalarıMigren hastalığı olmak üzere diğer başağrısı türlerinin nane yağının başta, boyun, ense ve kas ... ( 2.743 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı