Kil Tozu Cilt Maskesi Nedir? Kil tozu cilt maskesi nasıl yapılır?

Kil Tozu Cilt Maskesi Nedir? Kil tozu cilt maskesi nasıl yapılır? Doğacı kil tozu cilt maskesi neye yarar? Kil tozu cilt maskesinin hazırlanması nasıldır? Beyaz kil maskesi ile cilt bakımı…


Kil Tozu Cilt Maskesi Nedir? Etkili doğal içeriğiyle vücut, yüz ve saçlarınıza güzellik veren kil; teninizdeki ışıltıyı yeniden uyandırarak gözeneklerde biriken yağı, tozu ve siyah lekeleri temizler, Her cildin derinlemesine nemlendiren ve tüm yağ kalıntılarını alacak bir maskeye ihtiyacı vardır. Bu maskeyi özel ortamlarda hazırlanmış Doğacı Beyaz Kil’iyle yapabilirsiniz.
Kil Tozu Cilt Maskesi Kullanımı nasıldır? Kil Tozu Cilt Maskesi nasıl hazırlanır, nasıl uygulanır? Kil maskesi nasıl yapılır?
Maskeyi hazırlamak için, 3 yemek kaşığı Doğacı Kil’e 3 damla Doğacı kayısı yağı, 3 damla zeytinyağı ve ılık su ilave ederek macun haline getiriniz. Göz kenarlarına ve dudaklara gelmeyecek şekilde tüm cilde yedirilir. Cildin gerginleşme durumuna göre ortalama olarak 10 dakika bekletilir ve cilt ılık suyla yıkanır.

Yorum yapmak ister misiniz?!

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici Tarifleri

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici TarifleriÇatlaklar için nemlendirici tarifi arayanlar için Suna Dumankaya bitkisel nemlendirici tarifleri veriyor. Çatlaklar için doğal ... ( 960 )

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde Faydaları

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde FaydalarıSizlere bu yazımızda gliserin hakkında bilgiler vereceğimizi ve gliserinin faydalarını öğrenmenizi mümkün kılacağımızı belirtmek isteriz. ... ( 1.321 )

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 3.547 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı