LİMONLU SAÇ MASKESİ: Saçlarınız İçin LİMON MASKESİ Nasıl Yapılır?

LİMONLU SAÇ MASKESİ: Saçlarınız İçin LİMON MASKESİ Nasıl Yapılır? Limonlu Saç Maskesi nasıl hazırlanır? Saç bakımı için evde kolay hazırlanabilecek saç maskesi… Ev yapımı basit doğal bitkisel saç maskesi: Limon-Bal-Zeytinyağı içeren saç maskesi nasıl yapılır? Saç bakımı, saç sağlığı, saçlar için doğal maskeler, limon içeren saç maskesi…


LİMON MASKESİ için gerekli malzemeler nelerdir?

3 fincan zeytin yağı
1/2 fincan bal
3 yemek kaşığı limon

Saç bakımı için Limon Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Malzemeleri karıştırın. Maske uygulamadan önce saçlarınızı yıkayın ve havluyla kurulayın. Hazırlamış olduğunuz karışımı saçlarınıza sürdükten sonra bir fırça yardımıyla tarayın. Bir bone, streç film veya poşetle saçlarınızı kapattıktan sonra yarım saat bekleyin. Yarım saat sonra saçlarınızı şampuanla iyice yıkayıp durulayın

Saç bakımı ve saç sağlığı ile ilgili tüm tavsiyeler için tıklayın

Yorum yapmak ister misiniz?!

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici Tarifleri

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici TarifleriÇatlaklar için nemlendirici tarifi arayanlar için Suna Dumankaya bitkisel nemlendirici tarifleri veriyor. Çatlaklar için doğal ... ( 960 )

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde Faydaları

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde FaydalarıSizlere bu yazımızda gliserin hakkında bilgiler vereceğimizi ve gliserinin faydalarını öğrenmenizi mümkün kılacağımızı belirtmek isteriz. ... ( 1.318 )

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 3.547 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı