LİMONLU SAÇ MASKESİ: Saçlarınız İçin LİMON MASKESİ Nasıl Yapılır?

LİMONLU SAÇ MASKESİ: Saçlarınız İçin LİMON MASKESİ Nasıl Yapılır? Limonlu Saç Maskesi nasıl hazırlanır? Saç bakımı için evde kolay hazırlanabilecek saç maskesi… Ev yapımı basit doğal bitkisel saç maskesi: Limon-Bal-Zeytinyağı içeren saç maskesi nasıl yapılır? Saç bakımı, saç sağlığı, saçlar için doğal maskeler, limon içeren saç maskesi…


LİMON MASKESİ için gerekli malzemeler nelerdir?

3 fincan zeytin yağı
1/2 fincan bal
3 yemek kaşığı limon

Saç bakımı için Limon Maskesi Nasıl Hazırlanır?

Malzemeleri karıştırın. Maske uygulamadan önce saçlarınızı yıkayın ve havluyla kurulayın. Hazırlamış olduğunuz karışımı saçlarınıza sürdükten sonra bir fırça yardımıyla tarayın. Bir bone, streç film veya poşetle saçlarınızı kapattıktan sonra yarım saat bekleyin. Yarım saat sonra saçlarınızı şampuanla iyice yıkayıp durulayın

Saç bakımı ve saç sağlığı ile ilgili tüm tavsiyeler için tıklayın

Yorum yapmak ister misiniz?!

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 2.453 )

Tırnak Kırılması Neden Olur? Tırnak Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?

Tırnak Kırılması Neden Olur? Tırnak Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?Bu yazımızda sizlere tırnak kırılması hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Tırnak kırılması, pek çok kişinin başına ... ( 3.017 )

Baş Ağrısı İçin Doğal Çözüm: Nane Yağı ve Nane Yağının Faydaları

Baş Ağrısı İçin Doğal Çözüm: Nane Yağı ve Nane Yağının FaydalarıMigren hastalığı olmak üzere diğer başağrısı türlerinin nane yağının başta, boyun, ense ve kas ... ( 2.738 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı