Yılan Yağı Nedir? Yılan Yağı ile Saç Dökülmesi ve Kellik Sorununa Çözüm

Yılan Yağı Nedir? Yılan yağı neye yarar? Yılan yağı nasıl kullanılır? Yılan Yağı ile Saç Dökülmesi ve Kellik Sorununa Çözüm… Saç dökülmesini yavaşlatan ve kel olan bölgede önce tüylenme, sonrasında kıllanmanın tekrar oluşumunu sağlayan tamamen doğal bir saç bakımı ürünü… Saç dökülmesine karşı ne yapabilirim diyenler için… Snake oil – yılan yağı… Yılan yağının faydaları nelerdir? Yılan yağı saç dökülmesi ve kellik tedavisi için kullanılır mı? Yılan yağının yararları nelerdir? Yılan yağı ile saç dökülmelerini engelleyebilir miyim? Yılan yağı saç dökülmelerini nasıl engeller? Yılan yağı kelliğe çözüm müdür? Yılan yağı ile hızlı saç uzatmak mümkün müdür?


Yılan Yağı nedir? Saç dökülmesini yavaşlatan ve kel olan bölgede önce tüylenme, sonrasında kıllanmanın tekrar oluşumunu sağlayan bir üründür.
Yılan yağı neye yarar? Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir çabuk ve hızlı uzamasını sağlar. İrsi olmayan dökülmelerde saçların yeniden çıktığı, irsi dökülmelerde önce bölgede tüylenme olduğu ve zamanla saç çıktığı gözlenmiştir. Mevcut olan saçların kesinlikle dökülmesini önler. Kadın ve Erkeklerde rahatça kullanabilirsiniz.

Yılan yağı nasıl kullanılır? Haftada en az 3 gün uygulanınız, en iyi sonuç için aralıksız ve düzenli 1 ay kullanınız!
İstenilen bölgeye parmak ucuyla masaj şeklinde
5-10 dakika uygulanınız, 3 saat sonra şampuanla yıkayınız

Yılan yağı Saç Dökülmelerine Karşı Önerilir. Yağ saç dökülen alana sürülür 3 saat sonra Yıkanır. Haftada 3 defa uygulanması yeterlidir. Etkili sonuç alınması için düzenli olarak 4 ay boyunca kullanılması tavsiye edilmektedir.

Saç dökülmesi hakkındaki tüm yazılar için tıklayınız

Ahmet Maranki’nin SAÇ DÖKÜLMESİ İçin Bitkisel Çözüm Ceviz Kabuğu Kürü »

12 yorum yapılmış »

 • samert demiş ki:

  bendede bu sorun vardı ama bende bir türlü çağresini bulamadımm be kardeşim yılan yağıda hikayte yanii yavsiye etmiyorumm

 • sebahat demiş ki:

  kesinlikle doğru..tşk

 • Nuray demiş ki:

  Nerede satiliyor bi yilan yagi?

 • yasemin demiş ki:

  aktarlarda satılıyo sahtesi olanlardan kacının

 • alara demiş ki:

  ben yılan yağı kullandım ama bana yan etki yaptı dökmeye başladı fakat saçının uzamasına yardımcı olan arkadaşlarımda var o yüzden denemelisiniz bana yaramdı inŞ size ii gelir (:

 • alara demiş ki:

  aktarcılarda bulabilirsiniz şişesi 5 lira

 • gözde demiş ki:

  bn bi ara yılan yağı kullandım we biraz etkili oldu ama bn sandece 1 ay kullandım we buna rağmen iyi sonuç aldım ama arkadaşlar biraz ağır bir kokusu war :S artık katlanın onadaa

 • gözde demiş ki:

  ayrıca eczanede de satılıoo die biliorum we sanırım 10 ytl civarı bişey

 • iso demiş ki:

  bir sürü yılan yağı çeşidi var doğrusunun üzerinde neyazıyor

 • ebru demiş ki:

  ben aldım canadadan geliyormuş, kullanmaya başlayacağım. ama iyi olduğunu duydum.

 • esen demiş ki:

  ben badem yagi kullandim ve cok cok memnun kaldim iki haftada etki gösterio bu senede yilan yagi aldim daha yeni basladim kullanmaya insallah iyi gelir

 • suden demiş ki:

  yılan yağını daha bugün aldım ve kullanmak istiiyorum saçımda kırık sorunu ve kopmalar var bunlar için işe yarar mı?

Yorum yapmak ister misiniz?!

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici Tarifleri

Suna Dumankaya Çatlaklar İçin Nemlendirici TarifleriÇatlaklar için nemlendirici tarifi arayanlar için Suna Dumankaya bitkisel nemlendirici tarifleri veriyor. Çatlaklar için doğal ... ( 960 )

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde Faydaları

Gliserinin Faydaları Nelerdir? Gliserinin Cilde FaydalarıSizlere bu yazımızda gliserin hakkında bilgiler vereceğimizi ve gliserinin faydalarını öğrenmenizi mümkün kılacağımızı belirtmek isteriz. ... ( 1.321 )

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?

Tırnak Batması Nedir? Tırnak Batması Nasıl Olur?Bu yazımızda sizleri tırnak batması hakkında bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Tırnak batması probleminin, günümüzde, pek ... ( 3.547 )

Ahmet Maranki Grip İçin Bitkisel Çözüm

Prof. Dr. Ahmet Maranki grip için bazı bitkisel çözümler öneriyor...

Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin

Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren besinler hakkında Osman Müftüoğlu'nun yazısı